Cudowne Miejsce w Magicznym Zakątku Mazur – zapraszamy!

Eventy i integracja dla Biznesu

Głęboczek Vine Resort&Spa ze względu na swoją wspaniałą lokalizację to miejsce idealne do organizacji wyjazdów integracyjnych i eventów, które mają zachwycić Gości. Przedstawiamy nasze unikalne atrakcje dla Biznesu.

Prestiżowe atrakcje tylko w Głęboczek Vine Resordt & SPA:

Wine & Art Party©

Koncept łączący towarzyskie spotkanie z tworzeniem własnego dzieła sztuki. Podczas warsztatów wykorzystujemy wino jako czynnik uwalniający kreatywność. Idealna zabawa dla grup otwartych na nowe, niecodzienne wyzwania.

Nasze pozostałe propozycje:

Pakiety zabiegów Vine SPA

Relaks dla uczestników pobytu z wykorzystaniem winoterapii – od szybkich masaży karku i ramion w przerwie konferencji, przez autorski masaż Vine SPA, aż po rytuały na ciało – Rubinowa Rozkosz czy w Winie Merlot.

Spraw, by Twoi goście poczuli się wyjątkowo.

Kolacja Wieczór z Winem

Wyszukana 4-daniowa kolacja skomponowanaprzez naszego Szefa Kuchni, która odbywa się w towarzystwie naszego Sommeliera.

Sommelier do każdego dania dobierze szlachetny trunek, opowie o jego historii, gatunku, aromatach.

Warsztaty Degustacji Win

Odkrywanie jak największej ilości cech wina, oraz umiejętność ich opisania.

Poszukiwanie nowych aromatów i smaków. Warsztat oparty na degustacji kilku gatunków nietuzinkowych win z najlepszych winnic, zarówno Starego Kontynentu, jak i Nowego Świata.

Poszukiwanie Zaginionego Gąsiora

Na strychu jednej z małych chatek w Głęboczku znaleziono kilkusetletnie zapiski, z których wynika, że magiczny Gąsior nie jest legendą, a naleźć go może jedynie prawdziwy śmiałek…

Zapraszamy na autorską grę team buildingową. Uczestnicy poruszają się po terenie pieszo lub quadami, z wykorzystaniem kompasów i GPSów.

Warsztaty słowiańskie

Idealnie komponujące się z magicznym płożeniem i charakterem Głęboczka – warsztaty oparte na kontakcie z naturą i ideą życia slow.

Warsztaty mogą składać się z plecenia wianków z kwiatów polnych i ziół, przygotowywania naturalnych kosmetyków i naparów czy występu bębniarskiego z elementami teatru ognia.

Spływy kajakowe

Poznajcie Pojezierze od jego najwspanialszej, najdzikszej strony. Drwęca jest najdłuższym ichtiologicznym rezerwatem przyrody w Polsce.

W naszych okolicach rozpościera się jako Bagienna Dolina Drwęcy, która została uznana za ostoję ptactwa o randze europejskiej. Meandrujące wśród wzgórz trasy trwają od 1,5 do 4h.

Akademia Golfa

Dajcie porwać się temu elitarnemu sportowi! Putting, chipping, swing i etykieta golfisty nie będą miały dla Was tajemnic.

Po przeprowadzonym wykładzie i nauce podstaw, uczestnicy zmierzą się w ramach Closest to the Pin (konkurs na najcelniejsze uderzenie) oraz Putt Champion (konkurs na najcelniejsze uderzenie wykonywane Potterem na greenie).

Warsztaty kulinarne

Profesjonalne warsztaty pod okiem zespołu kucharzy. Grupa zostaje wyposażona w profesjonalny sprzęt i wspólnie przygotuje 3-daniowy posiłek – od kuchni polskiej, przez indyjską, aż po francuska czy sushi.

Możliwość zaproszenia do współpracy kulinarnych gwiazd.

Gale i bankiety

Niezapomniany jubileusz firmy, uroczysty bankiet, który ma zachwycić Gości czy galę dla kluczowych kontrahentów, które na długo pozostaną w ich pamięci.

Głęboczek Vine Resort&Spa to idealne miejsce, by podreślić prestiż i rangę wydarzenia.

Więcej propozycji

Skontaktuj się z nami aby otrzymać więcej tematycznych propozycji. Dostosujemy się do Twoich oczekiwań, wymogów, specyfiki branży. Jesteśmy pewni, że nasz doświadczony zespół będzie w stanie zaproponować optymalne rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami